Sklep

ul. 3 Maja 19
Katowice

E-mail

agkoncept@gmail.com

Telefon

+48 607 611 300
+48 722 117 722

see and hear difference

Zapraszamy do kontaktu na naszym fanpage.

Profil Facebook

NOSPR

Vintage Audio Shop po raz kolejny w NOSPR Katowice - tym razem zostaliśmy zaproszeni przez agencję koncertową DINKS Krzysztof Krot z okazji wydarzenia Osiecka MasterClass i NOWOsiecka ( O godz. 12. w NSOPR Katwoice odbył się koncert Osiecka Masterclass. Usłyszeliśmy symfoniczne aranżacje piosenek Osieckiej, które wykonali orkiestra symfoniczna oraz Anna Jurksztowicz, Anita Lipnicka, Małgorzata Ostrowska, Krystyna Prońko, Magda Umer, Marek Piekarczyk i gościnnie Piotr Rogucki.

Aranżacje utworów przygotował Adam Wesołowski – wybitny kompozytor, pianista, dyrygent, jednocześnie założyciel i dyrektor artystyczny Festiwalu im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego. Drugi koncert tego dnia - nowOsiecka - odbył się wieczorem. W jego trakcie utwory Agnieszki Osieckiej we własnych aranżacjach wykonali m.in. Monika Brodka, Mela Koteluk, L.U.C, Natalia Grosik, Piotr Rogucki, Natalia Przybysz, Misia Furtak, The Dumplings, Krzysztof Zalewski i skład Czesław Śpiewa.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie organizatorowi wydarzenia, Krzysztofowi Krotowi, całej ekipie agencji koncertowej DINKS oraz wszystkim, którzy odwiedzili w niedzielę 27.11.2016 nasze stoiska w NOSPR Katowice.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Katowicach przy ul. 3 Maja 19  po więcej doznań muzycznych i wizualnych - do zobaczenia :) ​

 

 

 

 

NOSPR 1NOSPR 2NOSPR 3

KINO NA 33

Kino Kosmos

30 września | piątek | godz. 19:30 | Sala Solaris

KINO NA 33 i 1/3 OBROTU

Zapraszamy wszystkich miłośników kina i muzyki na pierwsze spotkanie, które będzie  podróżą do złotych czasów kinematografii. Do  czasów, kiedy muzyka filmowa była inaczej nagrywana i  kiedy słuchało się jej z najlepszego sprzętu audio.

Wysłuchamy znanych i bardzo mało znanych tematów muzycznych w zaciszu sali kinowej ze sprzętu grającego najlepszego gatunku, powstałego czasami i pół wieku  temu.

Poznają Państwo głównie muzykę z filmów lat 60 i 70.,  tematy z obrazów takich mistrzów jak Bertolucci czy Kurosawa.

 

Uwaga! Prezentujemy muzykę tylko z oryginalnych płyt winylowych z epoki.

I tak jak zwykle zaszywamy się odcięci w sali kinowej na filmowym seansie, tak tym razem będziemy się raczyć najszlachetniejszymi, analogowymi dźwiękami.

Na początek muzyka filmowa, a na kolejnych spotkaniach przyjrzymy się przeróżnych gatunkom muzycznym.

Prowadzącym naszą kinowo-muzyczną ucztę będzie Mirosław Sobczak z katowickiego Vintage Audio Shop.

bilety: 10 zł

....................................................................................................................................................................

Kino Kosmos | ul. Sokolska 66 | Katowice

rezerwacja biletów: 032 351 12 20; 032 258 05 08

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. | www.kosmos.katowice.pl | www.filmowa.net

Kino Kosmos Centrum Sztuki Filmowej zastrzega sobie prawo zmian w repertuarze.

Vintage Audio Shop został partnerem uroczystości wręczenia złotych płyt dla MIUOSH x JIMEK x NOSPR !!! po raz 3 :) Będzie się działo ! To pierwszy i jedyny tego typu projekt muzyczny na świecie - HIP-HOP + orkiestra symfoniczna - zapraszamy na nasze stanowiska podczas imprezy. W przerwach koncertu będzie można posłuchać materiału z płyty w wersji analogowej na sprzęcie z Vintage Audio Shop - jak pisze organizator "To będzie mocne zamknięcie 2015 roku w polskiej muzyce. Po raz trzeci na jednej scenie wystąpią Radzimir Dębski, raper MIUOSH i Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Przy okazji odbiorą Złotą Płytę za wydawnictwo, które zarejestrowali podczas dwóch pierwszych koncertów. Występ podsumowujący współpracę artystów odbędzie się 20 grudnia o godz. 20 w Sali NOSPR. Sprzedaż biletów ruszy już w najbliższy piątek (20 listopada 2015)"

Tutaj możesz obejrzeć klip promocyjny planowanego na 20 grudnia koncertu https://youtu.be/GwRDQpalKBQ

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Winylobraniu.

Można z nami się spotkać 11.10.2015r. w Warszawie w Galerii Kordegarda.

Szczegóły na stronie organizatora.

Serdeczne zapraszamy

plakat

bazaar4

W dniu 13 czerwca 2015 VINTAGE AUDIO SHOP miał swoje stoisko - strefę vintage audio  w świetnej winylowej imprezie której organizatorzy tak o sobie piszą "Vinyl Bazaar to społeczność miłośników winyli i lekko trzeszczącego grania".

 

Informacje z serwisu społecznościowego Facebook kliknij by przeczytać o Vinyl Bazaar

Czytaj więcej: Vinyl Bazaar