Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu

Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu

Informujemy, że po wielu miesiącach wytężonej pracy, w sierpniu 2019 uruchomiliśmy wspólnie z miastem Chorzów nasz nowy wspaniały projekt  - Galerię Sztuki Muzycznej i Obrazu w przestrzeni Nowego Rynku w Chorzowie. 
Jest to jedyne tego typu miejsce w Europie, gdzie można przyjść, zobaczyć , posłuchać i dotknąć historii sprzętu audio począwszy od lat 50 XX wieku. Każde urządzenie jest w pełni sprawne i perfekcyjnie odrestaurowane. 
W przestrzeni galerii organizujemy wydarzenia związane z historią analogowego sprzętu audio i nośników, spotkania autorskie, mini koncerty, premiery płyt i wiele innych. 
Informacje o wydarzeniach znajdziecie na naszym fanpage FB https://www.facebook.com/Galeria-Sztuki-Muzycznej-i-Obrazu-104667920882616/ oraz FB Vintage Audio Shop https://www.facebook.com/vintageaudioshop/  .  
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Galerii w Chorzowie w Pavilonie A przy ulicy Rynek 1  - pracujemy od wtorku do soboty w godzinach od 15:00 do 21:00 
W związku z powyższym informujemy, że nasz sklep stacjonarny w Chorzowie przy ulicy Wolności 3 zakończył działalność. W sprawach związanych z zakupami sprzętu lub pytaniami o serwis prosimy o kontakt telefoniczny pod naszymi numerami telefonów podanymi w stopce strony.

Aga Zaryan wieczór specjalny / Vinyl Festival z Vintage Audio Shop

Serdecznie zapraszamy na ekskluzywny koncert znakomitej wokalistki jazzowej, AGI ZARYAN, z udziałem Piotra Wyleżoła i Grzegorza Nagórskiego, przygotowany specjalnie na tegoroczną edycję Chorzów Vinyl Festival 2019, który współprodukujemy jako Vintage Audio Shop.

Po koncercie spotkanie z artystką i muzykami, wspólny bankiet i… winylowa niespodzianka w prezencie dla każdego - najnowszy album Agi ! Premiera LP „High & Low”!

Jedyna okazja! Taki wieczór już się nie powtórzy!


https://www.teatr-rozrywki.pl/repertuar/393.html?view=event 10 maja 2019 r. godz. 20.00 Teatr Rozrywki

Bilety w cenie 200 PLN można nabyć w kasie Teatru oraz na stronie: https://www.teatr-rozrywki.pl/system.html?id=2336

Aga Zaryan w Vintage Audio Shop - wywiad z artystką

Artur Andrus w Vintage Audio Shop - wywiad z artystą

Serwis sprzętu

Poszukujesz skutecznego serwisu dla swojego sprzętu audio vintage ?

Skontaktuj się z nami 607 611 300 , 722 117 722

Zobacz

Informacje kontaktowe

Sprzęt audio jest naszą pasją

Odwiedź nas i przeżyj niezwykłą podróż w czasie do okresu "golden audio"...
 Zapraszamy zarówno miłośników jak i tych,  którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z analogowym sprzętem audio  w poszukiwaniu pełnego brzmienia i wyjątkowych emocji. 

Vintage audio shop

Łukasz   +48 607 611 300
Mirek     +48 722 117 722
Chorzów